BFC241773904
MFR.Part #
BFC241773904
JLCPCB Part #
C3782411
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 390nF 63V、160V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS