SMCJ54A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ54A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982133
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.2A 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS