Y11693K01000T14R
MFR.Part #
Y11693K01000T14R
JLCPCB Part #
C4283345
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 3.01kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount