BFC238582561
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238582561
JLCPCB Part #
C3801809
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 560pF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS