BFC238582471
MFR.Part #
BFC238582471
JLCPCB Part #
C3792776
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 470pF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS