BFC238560821
MFR.Part #
BFC238560821
JLCPCB Part #
C3800435
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 820pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS