BFC238568242
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238568242
JLCPCB Part #
C3792062
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2.4nF 700V、2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS