BFC238566112
MFR.Part #
BFC238566112
JLCPCB Part #
C3786308
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.1nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS