BFC238563822
MFR.Part #
BFC238563822
JLCPCB Part #
C3794908
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 8.2nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS