BFC238562112
MFR.Part #
BFC238562112
JLCPCB Part #
C6514825
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.1nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS