BFC238561471
MFR.Part #
BFC238561471
JLCPCB Part #
C3787858
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 470pF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS