BFC237536202
MFR.Part #
BFC237536202
JLCPCB Part #
C6514670
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS