BFC238561302
MFR.Part #
BFC238561302
JLCPCB Part #
C5558217
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS