BFC238561102
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238561102
JLCPCB Part #
C3786098
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS