BFC238560133
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238560133
JLCPCB Part #
C6514813
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 13nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS