BFC238560163
MFR.Part #
BFC238560163
JLCPCB Part #
C3789956
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 16nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS