ECW-H12392RHV
MFR.Part #
ECW-H12392RHV
JLCPCB Part #
C3792845
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 3.9nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS