BFC238553752
MFR.Part #
BFC238553752
JLCPCB Part #
C3808977
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 7.5nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS