BFC238552682
MFR.Part #
BFC238552682
JLCPCB Part #
C3804558
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 6.8nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS