Y0092135R000B9L
MFR.Part #
Y0092135R000B9L
JLCPCB Part #
C1459851
Description
-55℃~+125℃ 135Ω 500mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS