BFC238551303
MFR.Part #
BFC238551303
JLCPCB Part #
C3810793
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 30nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS