Y16242K87000T23W
MFR.Part #
Y16242K87000T23W
JLCPCB Part #
C4258865
Description
-55℃~+150℃ 2.87kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS