P0805E39R2BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E39R2BBT
JLCPCB Part #
C4298328
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount