BFC238035223
MFR.Part #
BFC238035223
JLCPCB Part #
C3786044
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 22nF ±10% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS