BFC238301155
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238301155
JLCPCB Part #
C6471164
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 125V、250V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS