BFC238364183
MFR.Part #
BFC238364183
JLCPCB Part #
C3794577
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 700V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS