MKP1G036805I00JSSD
MFR.Part #
MKP1G036805I00JSSD
JLCPCB Part #
C3805649
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 250V、400V 680nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS