BFC238362562
MFR.Part #
BFC238362562
JLCPCB Part #
C3807822
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 5.6nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS