BFC238361303
MFR.Part #
BFC238361303
JLCPCB Part #
C3809333
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 30nF 700V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS