P0805Y2670BBT
MFR.Part #
P0805Y2670BBT
JLCPCB Part #
C3948848
Description
-55℃~+155℃ 200mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount