ECW-HC3F242JD
MFR.Part #
ECW-HC3F242JD
JLCPCB Part #
C3811493
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.4nF 3kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS