BFC238356682
MFR.Part #
BFC238356682
JLCPCB Part #
C6471192
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 6.8nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS