MMKP104J3F2201
MFR.Part #
MMKP104J3F2201
JLCPCB Part #
C49215588
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
100nF 2kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS