BFC238354823
MFR.Part #
BFC238354823
JLCPCB Part #
C6471191
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 82nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS