BFC238352303
MFR.Part #
BFC238352303
JLCPCB Part #
C3791870
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 30nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS