BFC238352302
MFR.Part #
BFC238352302
JLCPCB Part #
C3791965
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS