BFC238351913
MFR.Part #
BFC238351913
JLCPCB Part #
C3793871
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 91nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS