BFC238351682
MFR.Part #
BFC238351682
JLCPCB Part #
C5578214
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 6.8nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS