B32672L8472J289
MFR.Part #
B32672L8472J289
JLCPCB Part #
C6130282
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 4.7nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS