BFC238344823
MFR.Part #
BFC238344823
JLCPCB Part #
C3797183
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 82nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS