BFC238344682
MFR.Part #
BFC238344682
JLCPCB Part #
C6514784
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 6.8nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS