BFC238343912
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238343912
JLCPCB Part #
C3787204
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 9.1nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS