TNPU120671K5AZEN00
MFR.Part #
TNPU120671K5AZEN00
JLCPCB Part #
C3992853
Description
-55℃~+125℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS