BFC238334623
MFR.Part #
BFC238334623
JLCPCB Part #
C3811409
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 62nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS