BFC238334223
MFR.Part #
BFC238334223
JLCPCB Part #
C3793822
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS