BFC238332682
MFR.Part #
BFC238332682
JLCPCB Part #
C3807954
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 6.8nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS