BFC238332513
MFR.Part #
BFC238332513
JLCPCB Part #
C3782295
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 51nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS