RNC50J1651BSRE7
MFR.Part #
RNC50J1651BSRE7
JLCPCB Part #
C3405179
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors