BFC238331123
MFR.Part #
BFC238331123
JLCPCB Part #
C3782860
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS