BFC238332123
MFR.Part #
BFC238332123
JLCPCB Part #
C3786164
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS